Vprojektování budov z hlediska energetického, a tím pádem i z hlediska tepelných izolací probíhají v posledních letech zásadní změny. Řešení zateplení z pohledu obálky budovy dnes nepředstavuje problém. Ten však může nastat ve chvíli, kdy je potřeba získat energetický štítek na celou budovu.

Izolace domu rozdělujeme podle požadavku na použití do více skupin. Zjednodušeně jde o hydroizolace (tedy izolace proti vlhkosti a vodě), izolace tepelné (pro snížení prostupu tepla) a izolace zvukové (zabraňující šíření zvuku stavebních konstrukcí).

Zatím jste si přečetli méně než 5 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.