Dva dny budou studenti chodit na přednášky a tři dny do práce. Rektor Masarykovy univerzity v Brně Mikuláš Bek plánuje úplně nový koncept vysoké školy v Česku. Soukromou pobočku Masarykovy univerzity chtějí založit společně s brněnskou hospodářskou komorou jako zástupkyní místních firem a zaměstnavatelů.

Dceřiná vysoká škola by se specializovala především na bakalářské studium a na maximální propojení s praxí. Nabízela by nové specializace, o které mají zájem podnikatelé, i ty, jež na pracovním trhu chybí. "Zatím jsme uvažovali o oborech na pomezí informačních technologií a ekonomie, případně práva, jako je kybernetická bezpečnost. Ale vedeme seriózní debatu o tom, zda je možné se pokusit i o zdravotnické obory, například vzdělávání stomatologů," popisuje Bek.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.