Necelé čtyři hodiny trvala tradiční přímá linka ruského prezidenta s ruskými občany. Oproti předchozím letům ubylo vtipů, hovořilo se o sociálních problémech a zahajovala se trestní stíhání. Tón udala už první otázka, kdy dívka v sibiřském Omsku natočila video se stížností na stav silnic. "Víme o tom problému. Ale my jsme vytvořili speciální silniční fond, ve kterém peníze jsou. Jenže z nějakého důvodu se nepoužívají k opravám silnic, ale na jiné účely. Budeme se s tím muset vypořádat," prohlásil Vladimir Putin, který celou dobu sypal z hlavy čísla, procenta a částky. Zhruba po hodině moderátorka oznámila, že dostala zprávu, že radnice v Omsku řekla, že na opravy vyčlenila další peníze. "Vždyť jsem říkal, že tam ty peníze jsou," pokýval spokojeně hlavou ruský prezident za potlesku publika.

V článku se dále dozvíte

  • V každoroční debatě Vladimira Putina s veřejností se hovořilo o sociálních problémech a zahajovala se trestní stíhání.
  • Dotkl se i aféry Panama Papers. Ruský prezident sice potvrdil pravost dokumentů, pak se ale pustil do spekulací o jejich původu.
  • Výsledkem bylo i několik trestních stíhání. Vladimir Putin se jen skromně usmíval. Ukázal, že má situaci pod kontrolou.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.