Až do minulého týdne panoval na britské scéně souhlas. Jestli něco může způsobit větší výkyv, tzv. swing veřejného mínění před červnovým unijním referendem, je to nepředvídatelná událost typu teroristického útoku v Londýně.

Britská metropole teroristům a jejich destrukčním plánům dál úspěšně odolává. Přesto si tzv. brexiters mnou ruce. V pořádné politické a mediální nouzi se nečekaně ocitl ministerský předseda David Cameron − hlavní obhájce setrvání Spojeného království v Evropské unii. "Co zlého se přihodí Cameronovi, to je dobré pro brexit," poznamenal komentátor Daily Telegraphu Tim Stanley. A má do puntíku pravdu.

V článku se dále dozvíte

  • David Cameron je hlavní postavou tábora pro setrvání Británie v EU.
  • Referendum o vystoupení či setrvání se bude konat v červnu.
  • Cameronova důvěryhodnost utrpěla.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.