Patříte k velkým pojišťovnám, které působí na českém trhu, podle předepsaného smluvního pojistného ČAP jste na šestém místě. Jak se vám vloni dařilo a na co jste pyšní?

Loňský rok se nám povedl a s výsledkem jsme velice spokojeni. Oslavili jsme 20. výročí vzniku firmy a dokázali jsme se prosadit v jednom z nejvíce konkurenčních oborů.

Objem tržeb loni překročil osm miliard a podle České asociace pojišťoven jsme byli nejrychleji rostoucí pojišťovnou z top desítky. V povinném ručení patříme dlouhodobě mezi tři největší hráče. Díky výsledkům v autech a v podnikatelských pojištěních jsme se stali čtvrtou největší neživotní pojišťovnou.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.