Milena Svobodová měla v roce 1987 životní štěstí, jen to tehdy ještě nevěděla. V létě vyrazila stopem na výlet a zastavilo jí auto, které řídil cizinec. Američan. Uměla trochu anglicky, tak se spolu dali řeči. Byl jí sympatický a když se loučili, vyměnili si vzájemně adresu a občas si dopisovali.

Po revoluci, už jako studentka pražské Vysoké školy ekonomické, vyrazila opět na výlet, tentokrát s kamarádkami do Rakouska. Svému vzdálenému příteli se přímo z Vídně nadšeně rozepsala o tom, jak je skvělé podívat se za hranice, načež přišla odpověď: "A proč teda nepřijedeš za mnou do USA?" Na prázdninách v Kalifornii se z přátelství stalo něco víc, takže v roce 1993, jakmile získala titul inženýrky, byla svatba, nejdřív v Čechách, později i za oceánem. Do Ameriky samozřejmě přijeli i její rodiče, moc se jim tam líbilo, jen otci chybělo dobré české pivo. Tak se zrodil nápad, který Milenu, už Harveyovou, dodnes velmi dobře živí - dováží do Spojených států pivo.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.