Ročně brněnská firma Atex ušije kolem 30 tisíc kusů sportovního oblečení, což pro představu znamená, že třeba každý obyvatel Kolína nebo Písku od batolat po seniory má na sobě jeden kus značky Atex. Mimochodem Atex je složenina slov Alena a textil a autorka názvu firmy i značky, zakladatelka společnosti Alena Fridrichová jako byznysmenka budí obdiv. Plná mladistvého strhujícího elánu a energie posouvá svoji firmu prý krůček po krůčku vždy nahoru a výš. Tak jako sportovci, které obléká, dosahují stále nových rekordů, tak i ona jde stejně urputně za novými cíli a úspěchy.

Zatím jste si přečetli méně než 5 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.