Luxusní vůz pro manažery na dlouhé služební cesty byl vždycky Mercedes-Benz třídy E − a nejinak je tomu u jeho zbrusu nové generace. Ta vsadila na velmi bohatou nabídku elektroniky, kterou předčí i svého noblesnějšího a dražšího sourozence, třídu S, do kapsy strčí i konkurenci, jako je BMW 5 nebo Audi A6. HN testovaly auto mezi prvními médii v okolí Lisabonu.

Mercedes vzhledově sjednotil své sedany. Už model střední třídy C se výrazně podobal velkému S, model E z vyšší střední třídy je na tom stejně. Auta si jsou vzájemně tak podobná, že z některých úhlů a z dálky člověk jen stěží rozliší, na jaký model se právě dívá. Je to chyba? Pro ty, kteří dostávají za méně peněz auto připomínající dražší vůz, zřejmě nikoliv.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.