Nástupy, rozcvičky a zaměstnanec měsíce v rámečku na zdi − obrázek známý z asijských podniků byl před 10 až 15 lety k vidění i v českých továrnách. Když poprvé přišly firmy z Asie do Česka, jednoduše zkopírovaly systém výroby se vším všudy. Jenže s tím tvrdě narazily a brzy pochopily, že takhle to v Evropě fungovat nemůže. Postupně proto některé z nich poslaly své lidi domů a přešly na české řízení.

Jednou ze společností, která si prošla podobným vývojem, je i čínský výrobce LCD televizí Changhong. Továrna v Nymburku dnes funguje pod českou taktovkou a čínský šéf na chod firmy pouze dohlíží.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.