Ivan Bílek
jednatel Studia REMA '93

Mám rád historii, je poučná. Díky ní vím, že žijeme v úžasné době. Rok 1989 jsem prožil jako vysokoškolák a blíží se mi padesátka, vím dobře, co píšu.

V roce 2004 jsem koupil zdevastovaný areál s barokní farou a stodolami před zřícením, typická žalující zpověď "vedoucí úlohy komunistické strany". Je to jen pár kilometrů od místa, kde bydlím. Ano, tady jsem doma. Už 12 let svůj čas, energii a peníze vkládám do tohoto úžasného místa s 300 let starou nemovitostí. Řeším původní architekturu, přemýšlím nad nízkoenergetickým řešením oken či zateplením podlah.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.