Pacient si z ordinací odborných lékařů kromě receptu většinou odnáší i podrobnou zprávu o vyšetření. V ideálním případě by ji měl donést svému praktickému lékaři. Ne vždycky se tak ale stane. A pokud ano, lékaře zdržuje, když musí data stále dokola přepisovat do svých počítačů.

Primáři z mostecké dialýzy Petru Machkovi se zastaralými a zdlouhavými postupy došla trpělivost, a protože je fanouškem IT technologií, přišel na způsob, jak si ordinace mohou data mezi sebou posílat bezpečně e-mailem. Inspirací mu byl volně dostupný systém, který používají američtí lékaři.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.