Knih, které mají pomáhat manažerům v profesním či osobním růstu, je na trhu celá řada. Některé tituly jsou pojaté jako akademická skripta, jiné pak jako obecné návody. Podle Hany Hozové, šéfredaktorky nakladatelství BizBooks, se však trendy proměňují a lidé, kteří se pohybují v byznysu, raději čtou příběhy těch, kteří na sobě pracovali, něco dokázali a mohou skrze své zkušenosti inspirovat ostatní.

HN: Název BizBooks evokuje nakladatelství s tvrdě ekonomicky zaměřenými tituly. V nabídce máte ale trochu jinou skladbu knih. Čím to?

Původně bylo nakladatelství BizBooks zaměřeno v podstatě na ekonomickou literaturu, vydávalo knihy pro manažery či pro studenty ekonomie, například o účetnictví. Vnímáme ale trendy, takže od tohoto směru upouštíme a zaměřujeme se spíše na tituly, které rozvíjejí měkké dovednosti. To znamená, že vydáváme hlavně motivační literaturu zaměřenou na osobní rozvoj. Kromě toho máme v portfoliu také beletrii, opět jde většinou o inspirující příběhy, které mohou čtenáři pomoci v jeho vlastním rozvoji.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.
Newsletter

Byznys podle HN

Nechcete, aby vám uniklo to nejdůležitější?

Pro naše čtenáře připravujeme každý týden newsletter o byznysu a finančních trzích. Stačí zde zadat svůj email a každý pátek od nás dostanete souhrn událostí, které byste neměli minout. A přidáme osobní tipy čtyř osobností newsroomu Hospodářských novin. Píše Martin Jašminský, Luděk Vainert, Luboš Kreč a Petr Kain.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru