Role plánování se v posledních letech velmi změnila s tím, jak se zvýšila dynamika vnějšího prostředí firmy. Těmto podmínkám více než tradiční model ročního plánování vyhovuje používání pravidelně aktualizovaných forecastů, které umožňují bez zbytečných zpoždění reagovat na změny, a spustit tak korekční aktivity, které povedou k dosažení stanovených cílů i v nových podmínkách. Sestavování forecastů ale pochopitelně nemůže firmám trvat týdny či měsíce, jak je to celkem běžné pro standardní roční plán. BI v oblasti plánování a forecastování přináší výrazné zrychlení procesu plánování a tím vrací plánu jeho koordinační a řídicí funkci v rychle se měnícím prostředí.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.