Profesní vzdělávání v podobě programů MBA (Master of Business Administration) se v Česku zabydlelo a je čím dál tím populárnější. Manažeři, vedoucí pracovníci či podnikatelé dnes stále častěji rozšiřují a prohlubují své znalosti a dovednosti i v rámci postgraduálního studia. Stálicí mezi poskytovateli tohoto vzdělávání je pražský Business Institut EDU a.s., specializující se na profesní vzdělávací programy MBA, BBA, DBA a LLM. Institut byl založen v roce 2009 a dnes patří mezi největší MBA školy v České republice. V současné době se Business Institut pyšní více než 1200 úspěšnými absolventy. Jak je ale možné, že se za tak krátkou dobu své existence dokázala škola vyšvihnout mezi největší a nejprestižnější svého druhu u nás?

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.