Pod pracovním úrazem si většinou představíme poraněnou ruku nebo zlomenou nohu v důsledku manuální činnosti. Stále více lidí ale pracuje v kancelářích u počítačů a jsou vystaveni zcela jiným rizikům. Jedním z největších je stres.

Třeba podle loňského průzkumu lékařské fakulty Univerzity Karlovy se v zaměstnání dlouhodobě stresuje 39 procent lidí. Ministerstvo práce chce proto prosadit povinnost zaměstnavatelů stresu na pracovišti předcházet. Následuje tak celoevropský trend − Evropská agentura pro bezpečnost a ochranu zdraví při práci věnovala stresu na pracovišti samostatnou dvouletou kampaň.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.