Nové posily v manažerském týmu APS Holding umožní rozšířit pozici významného evropského investora spravujícího portfolia o celkovém objemu přes 3 miliardy EUR.

 

Zuzana Burmakinová, Recovery Directorem APS HoldingZuzana Burmakinová se stala Recovery Directorem. V nové pozici se soustředí především na zefektivnění procesu vymáhání pohledávek v retailovém segmentu a navýšení tržního podílu ve střední a jihovýchodní Evropě.

„APS je silným regionálním hráčem, který má velký potenciál svoji pozici dále vylepšit. Značný potenciál má polský a rumunský trh a významné příležitosti vnímáme také v České republice,“ říká Zuzana Burmakinová.

Zuzana Burmakinová má dlouholeté zkušenosti v oblasti správy retailových pohledávek. Působila na vedoucích pozicích ve společnostech Profi Credit a M.B.A. Finance.

Vystudovala politologii a mezinárodní vztahy na Univerzitě Mateja Bela v Banskej Bystrici, Státní Univerzitu v Petrohradě a MGIMO v Moskvě.

 

Tereza Šimanovská, vedoucí oddělení Legal & Compliance APS HoldingTereza Šimanovská se stala vedoucí nově vzniklého oddělení Legal & Compliance. V její kompetenci je řízení interních právních služeb napříč Evropou a koordinace externích právních poradců. Rychlé a odborné interně poskytované právní služby doplněné o experty v jednotlivých zemích umožní další kvalitativní a teritoriální rozšiřování aktivit APS.

„Interní oddělení bude aktivně přispívat k byznysu APS a podpoří další expanzi společnosti v dynamické oblasti investic a managementu pohledávkových portfolií,“ říká Tereza Šimanovská.

Pracovní zkušenosti získala v prestižních mezinárodních advokátních kancelářích Gide Loyrette Nouel, Allen & Overy, a Clifford Chance.

Advokátka Tereza Šimanovská vystudovala Univerzitu Karlovu v Praze a dále získala znalosti anglického práva na University of Nottingham a University of Westminster.

 

John Pitman, Senior Finance Controller APS HoldingJohn Pitman zastává pozici Senior Finance Controller. Bude se podílet na řešení rostoucí a komplexnější agendy oddělení Financial Controlling. Má za sebou 15 let zkušeností v oblasti finančního controllingu. Zkušenosti sbíral mimo jiné ve společnostech AT&T, Johnson & Johnson a Algeco.

John Pitman dokončuje své vzdělávání v rámci ACCA s plánovanou plnou kvalifikací v příštím roce.

Ve volném čase se John věnuje badmintonu, cestování, vaření a jízdě na motorce.

 

Související