Upgrade Hergetovy cihelny

Když před časem Gourmetguru naposledy zavítal do Hergetovy cihelny, tedy do podniku, který před dvanácti lety otevřel Nor Nils Jebens jako další ze svých pražských luxusních restaurací skupiny Kampa Group, zdálo se mu, že tahle adresa sice zůstává určitou jistotou, ale tak nějak přešlapuje na místě. O to větší měl radost, když k němu nyní tamtamy donesly zprávu, že se Cihelna zavírá, a to právě dnes, čeká ji totiž kompletní renovace. Přestavět by se měla kuchyně, bar a toalety, v prostoru vznikne nová vinotéka, vymění se nábytek a přibude několik míst pro hosty. Celé by to mělo být hotové před Velikonocemi a Gourmetguru docela vážně uvažuje o tom, že prolomí svůj zvyk a místo na terasu přijde posedět do nového interiéru.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.