Před mediální korporací CME, pod kterou spadá i největší česká televize TV Nova, se otevírá cesta, jež jí může pomoci vybřednout z nejtíživějších dluhů. Rozhodující akcionář − americký koncern Time Warner, jedna z největších mediálních firem světa − totiž souhlasil s poskytnutím nové půjčky, kterou se splatí současné dluhopisy s drtivým 15procentním kuponem. Tím má CME ročně ušetřit nejméně 23 milionů dolarů (přes půl miliardy korun).

V článku se dále dozvíte

  • Kvůli silnému dolaru čtvrtletní čisté výnosy CME meziročně klesly o 9,5 procenta.
  • Čtvrtletní provozní zisk stoupl o dvě procenta na 56,2 milionu dolarů. Trh čekal mírně lepší výsledky.
  • Zprávou dne byla jednoznačně dohoda s Time Warner.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.

Peníze podle Leoše Rouska

Máte zájem o informace z ekonomiky v širších souvislostech?

Zadejte svou e-mailovou adresu a každý pátek dopoledne od nás dostanete výběr informací, které se během týdne objevily v médiích. Těšit se můžete na komentář událostí od Leoše Rouska, hlavního analytika Hospodářských novin.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE.
Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru