Není to žádné všeobecně známé jméno. Není to ani žádná velká politická "váha". Ale možná o to je tato volba zajímavější.

Hnutí ANO tak dlouho hledalo někoho, kdo by byl schopný porazit v krajských volbách možná nejtěžšího soupeře − hejtmana Jihomoravského kraje Michala Haška z ČSSD −, až vybralo ve středu večer muže, který dosud v politice nijak neúčinkoval. Sedmapadesátiletého Bohumila Šimka, nynějšího ředitele Městské policie v Brně.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Lídrem ANO v Jihomoravském kraji bude Bohumil Šimek, nynější ředitel Městské policie v Brně.
  • Politický nováček má pro hnutí Andreje Babiše dobýt cenný kraj a vyvést hlavním vchodem Haška, který mu vládne dvě volební období.
  • Šimek s Michalem Haškem v minulosti spolupracoval.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.