Když Robert Bochníček mluví o svém soudním sporu, docela často se směje. Jednak proto, že si ve při s ministerstvem obrany, svým bývalým zaměstnavatelem, očividně dost věří. Navíc se to celé táhne už dlouhých sedm let.

A pak: bůhví kdy vše definitivně skončí. "To bude ještě na dlouho," odhaduje s klidem Bochníček, který před lety upozornil na rozsáhlou korupci při armádních stavebních zakázkách. A nakonec si sám od ministerstva vysloužil žalobu zhruba o 300 tisíc korun − za tendry, které prý špatně vysoutěžil.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Na jednu stranu jsou české soudy podle statistik nejrychlejší ve své historii, jenže složitější kauzy se dál vlečou.
  • Například tenista Jan Kodeš se kvůli rozvodu soudil 20 let.
  • Obsílky se budou rozesílat elektronicky a soudům se ubere agenda, která je zdržuje, třeba rozhodování o pokutách pro černé pasažéry, plánuje zlepšení ministr spravedlnosti.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.