Reklamní agentura Zaraguza, jejímž je spoluzakladatelem, mimo jiné vymyslela nejúspěšnější a nejvirálnější reklamu Kofoly za posledních deset let. Ano, tu se šišlavým psem, který se ptá, zda si dáte Fofolu. Jedenatřicetiletý Michal Pastier patří k nejvýraznějším osobnostem mezi mladými slovenskými podnikateli. Zrovna teď, kdy je Slovensko oblepené billboardy před blížícími se parlamentními volbami, bylo zajímavé si s ním povídat o tom, v jak přelomové době žijeme a jaká budoucnost nás čeká.

HN: Kdo je váš nejoblíbenější politik?

Mám rád prezidenta Kisku.

HN: Loni jste byl mezi podnikateli, kteří ho doprovázeli na cestě do USA. Jaké to bylo?

Ohromný zážitek. Dostali jsme se do opravdu velkých firem jako Google nebo Facebook, byli jsme na Harvardu i Stanfordu. Potkali jsme Slováky, kteří dělají na velmi zajímavých pozicích, ale většina lidí na Slovensku o tom nemá ani tušení.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.
Newsletter

Týden v komentářích HN

Máte zájem o informace v širších souvislostech?

Zadejte Vaši e-mailovou adresu a každý pátek dopoledne od nás dostanete výběr komentářů, které se během týdne objevily na stránkách Hospodářských novin. Těšit se můžete na komentáře Petra Honzejka, předního ekonoma Tomáše Sedláčka, kardiologa Josefa Veselky a dalších. Výběr pro vás připravuje šéfeditor iHNed.cz Jan Kubita.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru