Nizozemec George Holst je v londýnské pobočce banky JPMorgan od roku 2000. Předtím pod hlavičkou ING dával dohromady legendární zkrachovalou banku Barings.

"Za její kolaps v roce 1995 ani za finanční krizi jsem ale nemohl," žertuje muž, který dnes řídí investiční bankovnictví a poradenství pro retail v JPMorgan v Evropě, na Středním východě a v Africe.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Dnes po službách investičních bankéřů sahají nejčastěji mladé, rychle rostoucí firmy, říká George Holst, šéf retailu JPMorgan pro Evropu, Střední východ a Afriku.
  • V celém regionu střední Evropy bankéř vidí zesilující regulaci obchodu. To by mohlo zbrzdit další příliv kapitálu a oslabit zájem investorů a londýnské City.
  • V zemích, jako jsou Česko, Slovensko, Maďarsko a Polsko, je cítit velký tlak v oblasti ochrany hospodářské soutěže.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.