Nemá rád neustálou kritiku svého stranického šéfa Andreje Babiše. A dovolí si příměr: "Nejhorší je umlátit člověka, který se nějak vymyká. A to se nám v této zemi tradičně docela daří. Ema Destinnová pro nás nezpívala dost dobře, Antonín Dvořák skoro totéž, Jan Kaplický totéž… Vždycky se nám daří vytěsnit výjimečného jedince. A Babiš pro mě je výjimečný jedinec. Stejně jako Klaus i Zeman. Nejsou to šedivé myši. Všude se volá: Kde jsou lídři?! A když se nějaký najde, tak se do něj pustíme. Berme je i s komplikovaností, kterou v sobě vždy mají," říká Martin Stropnický.

Zatím jste si přečetli méně než 5 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.