Producenti britského pořadu Top Gear již našli náhradu za propuštěného Jeremyho Clarksona. Spolu s Chrisem Evansem bude show moderovat Matt LeBlanc, který se proslavil v roli Joeyho Tribbianiho ve slavném seriálu Přátelé. Nová dvojice se objeví v květnu v již 23. sérii motoristického pořadu.

Amazon ulovil moderátory Top Gearu. Clarkson, May a Hammond se vrátí s novou internetovou show - čtěte ZDE

Americký herec se Top Gearu účastnil již jako host a je dosud držitelem nejrychlejšího okruhu v soutěži "Hvězda v autě za rozumnou cenu". "Jako blázen do aut a velký fanoušek Top Gearu jsem potěšen a nadšen, že budu součástí této ikonické show," nechal se slyšet LeBlanc.

BBC na jaře neprodloužila Clarksonovi smlouvu poté, co moderátor napadl producenta, protože neměl připravené teplé jídlo. Clarkson moderoval pořad od roku 2002 a získal si miliony fanoušků po celém světě. Top Gear se stal jedním z nejvýnosnějších pořadů stanice BBC a sledovalo ho zhruba 350 milionů diváků.

Po svém konci v Top Gearu budou Clarkson a jeho kolegové, James May a Richard Hammond, moderovat motoristický pořad pro společnost Amazon. Internetovému obchodu pak anglický moderátor propagoval i nový doručovací dron.

Související