Nikolaj Patrušev coby bývalý dlouholetý šéf kontrarozvědky a dnes tajemník vlivné kremelské Rady bezpečnosti není úplně veřejnou osobou. Když ale čas od času někomu poskytne rozhovor, tak to většinou stojí za to.

Naposledy se rozpovídal koncem ledna před reportérem deníku Moskovskij komsomolec. Ne že by překvapil. Fakt, že Nikolaj Patrušev vidí americké spiknutí i za špatným počasím, je obecně znám. Takže i zde se dozvíme, že současný konflikt Ruska a Západu vyvolaly Spojené státy a Evropa jen poslouchá příkazy z Washingtonu.

Současné vedení Ukrajiny jsou jen loutky Washingtonu, které se snaží maximálně odtrhnout svou zemi od Ruska. Protože ale Rusko a Ukrajinu obývá stejný, ale rozdělený národ, nemůže to vést k ničemu jinému než ke katastrofě ekonomiky a rozpadu Ukrajiny.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.