Seznam dnes udělal radost fanouškům kultovního seriálu Červený trpaslík. Firma na svém videoserveru Stream.cz nabízí kompletní seriál v českém znění. Seznam od BBC koupil půlroční licenci na všech 52 dosud vysílaných epizod z produkce BBC. Pokračování Red Dwarf: Back to Earth a Red Dwarf X vysílaná na stanici UKTV Dave, v níž má BBC podíl, zařadí Seznam do vysílání na Streamu 31. března.

Seznam koupil práva také na další tři seriály BBC Naprosto dokonalé (Absolutely Fabulous), Jak nežít svůj život (How Not to Live Your life) a Malá Velká Británie (Little Great Britain), vše starší, ale výborně hodnocené sitkomy. Seriály jsou dostupné, jak je na Streamu zvykem, bezplatně se zobrazováním reklamy.

Z vlastní produkce nabídne Seznam nové díly seriálu Jídlo s.r.o. nebo „hubnoucí“ reality show Zpátky na vrchol. K tomu firma přidá také čtyři snímky z festivalu Jeden svět: O trhu s orgány, Banány na pokračování, Podezřelá čokoláda a Ti druzí.

Související
Newsletter

Týden s technologiemi Otakara Schöna

Události posledního týdne ve světě technologií podle Otakara Schöna

Editor rubriky Tech Otakar Schön pro Vás vybírá nejzajímavější nebo nejzásadnější události ze světa technologií, které se odehrály v uplynulém týdnu. Každý pátek v podvečer najdete ve své mailové schránce.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru