Papírové stravenky, kterými je většina zaměstnanců zvyklá platit v obchodech a restauracích, chce vytlačit jejich digitální verze. Zní to logicky: místo aby lidé dnes v peněžence hledali svazek papírových stravenek, budou moci nově platit elektronickou kartou. Na tu jim zaměstnavatel nabije stejnou sumu, jakou jim dříve dával v poukázkách.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Papírové stravenky, kterými je většina zaměstnanců zvyklá platit v obchodech a restauracích, chce vytlačit jejich digitální verze.
  • Z hlavní trojky stravenkových firem Sodexo, Edenred a Cheque Déjeuner v Česku digitalizaci rozbíhají první dvě jmenované.
  • Zvlášť mimo Prahu by ale plán mohl narazit. V regionech totiž nejsou některé restaurace na digitální placení připravené.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.