Píše se rok 1403 a vaše město bylo vypáleno žoldnéři krále Zikmunda, kteří táhnou Čechami a drancují. Jmenujete se Jindřich a jste mladý muž, syn kováře ze Stříbrné Skalice. Většina jejích obyvatel byla povražděna, včetně vaší rodiny. Jste odkázaný sám na sebe.

To je výchozí bod chystané počítačové hry Kingdom Come: Deliverance, kterou vyvíjí pražské studio Warhorse. Když půjde všechno podle plánu, měla by letos vyjít v kompletní verzi. Hra spadá do kategorie RPG, tedy Role Playing Games (u nás se pro ně vžil poněkud nepřesný název "hra na hrdiny"), a v jistém ohledu je světovým unikátem.

Zatím jste si přečetli méně než 5 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.