Tři roky vytváří Jakub Havrlant, majitel Rockaway Capital, z mnoha dílčích internetových a startupových projektů skupinu, která letos plánuje dosáhnout obratu přes 700 milionů eur (bezmála 19 miliard korun). Působí ve střední Evropě, ale také v Silicon Valley a Sao Paulu, odkud řídí aktivity na americkém a brazilském trhu, a přemýšlí o expanzi do Vietnamu. Loni se k Havrlantovu byznysu jako partneři přidali Daniel Křetínský, Patrik Tkáč a PPF Petra Kellnera. Společně ovládli jeden z největších e-shopů v Česku Mall.cz.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Podnikatel Jakub Havrlant nemá malé cíle.
  • Z mnoha střípků - prodejen, služeb a technologických firem - buduje pod hlavičkou Rockaway Capital skupinu, která má globální ambice.
  • Již nyní řídí desítky technologických firem a start-upů.
  • Pomoci mu mají i Daniel Křetínský s Petrem Kellnerem.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.