Nečekala jsem, že to bude téměř bilanční rozhovor. Michaela Bakala letos oslaví 45. narozeniny, mluví však o sobě jako o studentce z Brna, které život přihrál do cesty vzrušující příležitosti. Ač mohla začátkem 90. let coby královna krásy budovat kariéru modelky, rozhodla se nastoupit do zaměstnání a každé ráno vstávat do práce. Působila v Motokovu, podílela se na organizaci karlovarského filmového festivalu, pracovala jako mluvčí ODS v době Václava Klause, založila a vybudovala vlastní soutěž krásy. Potkala miliardáře Zdeňka Bakalu, za něhož se provdala, přestěhovala se s ním do Švýcarska a pořídila si čtyři děti.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.