Ani mozek teoretického fyzika Alberta Einsteina nestačil na daň z příjmu, když ji označil za nejtěžší věc k pochopení. Se skutečností, že se daně platit musí, nic nesvedeme, ale můžeme vás provést vyplněním "růžového formuláře" a dokázat vám, že to není žádná věda. Čas na jeho odevzdání se totiž nezadržitelně blíží.

OSVČ, které nevyužívají služeb daňového poradce, musí podat daňové přiznání do 1. dubna 2016. Letos připadá tento den na pátek. Podnikatelům, kterým přiznání vyplňuje daňový poradce, se lhůta k jeho odevzdání automaticky prodlužuje o tři měsíce. Připadá na pátek 1. července 2016. Finanční úřad ale musí být o této skutečnosti spraven nejpozději do 1. dubna 2016.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.