Michaela Štědrová bude mít zodpovědnost za celkovou strategii a řízení firmy, obchod a expanzi v České republice a Slovenské republice. Má více než 15 let zkušeností s řízením společností a vedením lidí v bankovním, finančním a automobilovém sektoru. Před příchodem do společnosti Saffron Beds pracovala téměř 3 roky na pozici ředitelky Auto Podbabská. Před touto zkušeností 11 let působila v top managementu skupiny GE Money.

Jejím hlavním cílem ve společnosti Saffron Beds bude zajistit zvýšení prodeje až na 1000 postelí ročně, rozvíjet kvalitu služeb, a v rámci obchodního oddělení se zaměří také na optimalizaci vytížení jednotlivých týmů, aby mohly klientům nabídnout ještě proaktivnější přístup než dosud.

Michaela Štědrová komentuje změnu svého působiště jako příležitost vybudovat silnou společnost, která nabízí kvalitou unikátní produkt, a má potenciál být v krátkém časovém horizontu jedničkou na českém a slovenském trhu. Dalším důvodem zásadní změny v profesním životě byla absence kreativity a možnost se proaktivně podílet na výrobě produktu a být tak součástí celého procesu od výroby po prodej. Ihned po nástupu do funkce se bude účastnit mezinárodní výstavy nábytku IMM v Kolíně nad Rýnem.

Související