Ambiciózní Prolog

To, co se teď děje v Praze, se už dá možná nazvat barovou revolucí. Rozhodně je to největší vlna barových otvíraček, kterou hlavní město zažilo, za hodně dlouhou dobu. Nebavíme se nyní o barech coby nálevnách, ale o koktejlových podnicích, které se pouští rovnou do vyšších pater byznysu. Gourmetguru nedávno objevil další takový podnik, a to v Nádražní ulici na Smíchově. Jmenuje se Prolog Bar má ambice, to je vidět na první pohled. Je tu všechno až komicky tak, jak má být. Logo má správný font, bar správné nasvícení i displej odpovídající velkorysému konceptu podniku. Vlastně jediné, co nesedí, je poloha − podobné podniky jsme zatím vídali jen v centru. Bude zajímavé sledovat, jak se Prolog zajede. Každopádně Gourmetguru doporučuje místní koktejl Pipes And Dreams na bázi Hennessy. Ve zdejší úpravě opravdu povedená věc.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.