Málokdy zůstane jen u jedné − jedna kanapka na večírku rozhodně nemůže nikomu stačit. Proto jich připravujeme hned několik talířů, samozřejmě podle počtu hostů. Naštěstí jsou rychle hotové a to je také jejich hlavní přednost.

Mohou být pestře namíchané, což ocení ti vybíravější z nás, a je to navíc výzva pro kuchaře, chce-li se vyřádit. A nezáleží ani moc na tom, zda promyšleně kombinuje ingredience podle předem pečlivě připraveného výběru surovin, nebo jde o rychlovky ve stylu "co dům dá". Důležitý je výsledek a ten musí na pohled lákat tak, až se sliny sbíhají, a na chuť nezklamat, spíš naopak.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.