Co vám rok 2015 vzal?

Povolání učitele. Na konzervatoři v Brně jsem dovedl k absolutoriu svoji poslední žačku a tím jsem se rozloučil s učitelským stavem. Je mi to líto, učil jsem od střední školy. Nejdříve děti na ZUŠ, pak na hudebním gymnáziu a nakonec na konzervatoři. Bohužel nezvládnu časově skloubit práci učitele a manažera. Trpěli by tím studenti a můj volný čas by se smrskl na nulu. Po učení se mi stýská a jsem přesvědčen, že se k němu v budoucnu vrátím. Teď mi ale pár let všechen pracovní čas vezme Česká filharmonie a toho nelituji vůbec.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.