Letošní rok rozhýbal trh práce. Ekonomická situace v Česku se po krizi zlepšuje, firmám se víc daří a současně s tím roste jejich chuť nabírat nové lidi. Přitom se firmy stále více snaží udržet si specialisty, které už mají.

S rostoucí chutí ale sílí také hlad. Na trhu práce bude stále větší sháňka po talentech a firmám, které budou chtít získat kvalitní zaměstnance, už zdaleka nepostačí podat si inzerát na pracovní portál. Boj o lidi se vyostřuje a personalisté budou muset jít sami kandidátům naproti.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Firmy nabírají nové lidi a hledají specialisty.
  • V příštím roce bude přetahovaná ještě sílit téměř ve všech technických oborech.
  • Výrazně se také změní způsob, jakým budou personální agentury a personalisté z firem oslovovat uchazeče. Trh práce budou stále víc řídit kandidáti, a už ne tolik firmy.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.