Chybovat je lidské, odpouštět božské, byla prý reakce na osudovou chybu moderátora soutěže Miss Universe Steva Harveyho, který omylem vyhlásil špatnou vítězku. Zkoprnělá Kolumbijka musela po opravě a záplavě slz přenechat korunku zástupkyni Filipín. Reakce na sebe nenechaly dlouho čekat − prý nešlo o chybu, ale o dokonalý marketingový tah, protože jinak by se o soutěži vůbec nemluvilo, protože prý už nikoho nezajímá.

Faktem je, že všechny dívky, které se soutěže účastní, jsou nádherné. Takže ona korunka je víc marketingem než ohodnocením reality. A že tou pravou Miss Universe pro každého je ta, kterou má v srdci. A korunku jí může a měl by nasadit kdykoliv.

Související
Newsletter

Týden v komentářích HN

Máte zájem o informace v širších souvislostech?

Každý pátek dopoledne od nás dostanete výběr komentářů, které se během týdne objevily v Hospodářských novinách. Těšit se můžete na texty Petra Honzejka, předního ekonoma Tomáše Sedláčka, kardiologa Josefa Veselky a dalších. Výběr pro vás připravuje Jan Kubita.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem příjmu newsletteru. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru