Chybovat je lidské, odpouštět božské, byla prý reakce na osudovou chybu moderátora soutěže Miss Universe Steva Harveyho, který omylem vyhlásil špatnou vítězku. Zkoprnělá Kolumbijka musela po opravě a záplavě slz přenechat korunku zástupkyni Filipín. Reakce na sebe nenechaly dlouho čekat − prý nešlo o chybu, ale o dokonalý marketingový tah, protože jinak by se o soutěži vůbec nemluvilo, protože prý už nikoho nezajímá.

Faktem je, že všechny dívky, které se soutěže účastní, jsou nádherné. Takže ona korunka je víc marketingem než ohodnocením reality. A že tou pravou Miss Universe pro každého je ta, kterou má v srdci. A korunku jí může a měl by nasadit kdykoliv.

Související
Newsletter

Týden v komentářích HN

Máte zájem o informace v širších souvislostech?

Zadejte Vaši e-mailovou adresu a každý pátek dopoledne od nás dostanete výběr komentářů, které se během týdne objevily na stránkách Hospodářských novin. Těšit se můžete na komentáře Petra Honzejka, předního ekonoma Tomáše Sedláčka, kardiologa Josefa Veselky a dalších. Výběr pro vás připravuje šéfeditor iHNed.cz Jan Kubita.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru