Do 108 již v únoru

René Redzepi, spolumajitel kodaňské Nomy, dlouhodobě jedné z nejlepších restaurací na světě, konečně odtajnil své nové plány. Prohlásil, že Nomu v roce 2016 zavře. To se vědělo poměrně dlouho, teď už je ale jisté, že nový podnik se bude jmenovat 108 (www.108.dk). Zajímavé je, že Redzepi, dnes jasná kuchařská superstar, chce podnik uvést začátkem roku v jakémsi pop-up režimu. Což znamená, že většina míst bude na rezervace, jen pár volně přístupných z ulice. Co ale zůstalo z toho, co už jsme znali z Nomy (a co měl Gourmetguru moc rád), je otevírání on-line rezervací v danou hodinu. Tradiční zvyk některých gourmetů, kteří si například při společných silvestrovských oslavách po odbití půlnoci rezervovali stůl v Nomě na termín třeba za 10 měsíců, může zůstat zachován. Momentálně lze rezervovat stoly na únor. A Gourmetguru vám radí, abyste to rozhodně udělali. 

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.