Tuzemské technologické společnosti Newton Media se stále více hodí její anglický název. Firma většinového vlastníka Petra Heriana poskytující monitoring a analýzy médií se za poslední rok výrazně zaměřila na zahraničí.

Nyní soutěží o významnou zakázku pro Severoatlantickou alianci. "Přihlásili jsme se do dvoukolového výběrového řízení, jedná se o monitoring a analýzy médií pro NATO ze všech členských zemí aliance," potvrdila HN Petra Mašínová, generální ředitelka společnosti Newton Media. Ta je na pozici od července loňského roku. "Jde až o čtyřleté smlouvy, cenu ale zatím nemohu komentovat," doplnila Mašínová.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.