Poslankyně ČSSD Marie Benešová se ve sněmovně snaží významně pomoct společnosti Metrostav, která je klientem její advokátní kanceláře. Pokud projde Benešové návrh na zmírnění zákona o trestní odpovědnosti firem, největší stavební společnost v Česku by nemohla být souzena v korupční kauze exhejtmana Davida Ratha. Přitom právě Benešová Metrostav v tomto případu donedávna jako advokátka zastupovala.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Marie Benešová navrhla změnit zákon o trestání firem - snadněji by se vyhnuly problémům s policií.
  • Největší česká stavební firma Metrostav ve středu čeká na soud v korupční kauze exhejtmana Davida Ratha, tomu by se díky návrhu vyhnula.
  • Podobně by se mohl zbavit stíhání i Babišův Agrotec za úplatky na České poště.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.