Mešita Masjid ar-Rahman vůbec nevypadá jako mešita. Nebýt na ní malý obrázek minaretu, byl by to normální dům na ulici Feldstrasse v duisburské čtvrti Marxloh.

Odlišuje ho vlastně jen vysoká zeď a vytrhané zvonky. Pro nezvaného návštěvníka není možnost, jak vejít dovnitř. Na vratech je jen nápis hrozící odtažením auta, které před nimi zaparkuje. Masjid ar-Rahman je jednou z takzvaných salafistických mešit, sledovaných v Německu policií. Dokonce už se tady jednou odehrála razie, při níž policisté odnesli počítače.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.