Tvrdí, že při závodech nikdy nemá strach. "Já mám vlastně trochu problém, že se vůbec nebojím," zamyslí se Tomáš Kučera. "Lidé mají práh strachu postavený různě. A já ho mám asi nějak nepřirozeně posunutý. Takže se musím hodně hlídat."

Ale přece jen, když se díváte na video, které Kučera natočil z kokpitu svého vozu při závodě u Bečova nad Teplou, a na delších rovinkách začnou splývat stromy u silnice do rozmazaných akvarelů, máte neodbytný pocit, že v příštím okamžiku musí to auto vzlétnout. A pak se o něco rozbít na padrť.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.