Zatímco na západě Evropy zažívá sociální podnikání obrovský rozmach, do Česka teprve stěží proniká. V povědomí Čechů je totiž velmi silně zakořeněno, že sociální podniky jsou pouze ty, které zaměstnávají handicapované nebo sociálně znevýhodněné lidi.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Sociální podnikání zažívá v západní Evropě boom. Do Česka proniká zatím pomalu částečně proto, že lidé nevědí, co si pod tím pojmem představit.
  • I v Česku ale přibývá firem, které už nechtějí pouze přispívat na charity, ale pomoct projektům, které mají udržitelný byznys model a vedou ke společenské změně.
  • Češi ale zatím neumí propojit sociální služby s podnikatelskými aktivitami.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.