Přesně před dvaceti lety jsem s ním udělal titulový rozhovor pro časopis Reflex. Zajímal mě jako kontroverzní bývalý politik, který se netají tím, že má rád ženy, příjemné věci a peníze. A mnoho lidí tím irituje. Pak jsem s ním dvacet let rozhovor nedělal, až teď. A je to rozhovor s kontroverzním bývalým politikem, který se netají tím… a dál už to znáte. Teď ještě může iritovat lidi o něco víc, protože si před pár týdny vzal v Rakousku svou ženu Petru, která je jen o pár týdnů starší než jeho vnučka. Svatbu naplánovali letos v září na den, kdy jim oběma bylo dohromady přesně sto let.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Jedna z výrazných osobností 90. let se do politiky nevrátí.
  • Přesto o ní a své kariéře přemýšlí.
  • Má o 42 let mladší novomanželku a tvrdí, že nejpříjemnější život byl před pádem Říše římské.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.