Usedla a u stolu jako by se rozzářilo světlo. Pozitivní energie a nadhled z jejího projevu sálají. Přestože je úspěšnou manažerkou a více než patnáct let stojí v čele česko-slovenské pobočky kosmetického impéria Mary Kay, za svůj životní úspěch považuje svoji rodinu. Tedy manžela Ernesta, který pochází z Venezuely, a sedmiletého syna Ángela. Právě s manželem a přáteli přišla před lety poprvé do Café Savoy na pražském Újezdě. Kavárnu ve stylu první republiky si zamilovala a ráda si tu dává i pracovní schůzky.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.