Hned pět vysokých představitelů Evropské unie a Řecka se ve středu setká na aténském letišti s prvními 30 uprchlíky, kteří budou přemístěni v rámci povinných kvót z Řecka. Není přitom tajemstvím, že se tři desítky uprchlíků pro přesun do Lucemburska, nejbohatší země v Evropě, hledaly těžko. Zdroje z místa listu The Wall Street Journal popsaly, že když v říjnu řecký ministr pro migraci Janis Muzalas navštívil přijímací centrum na ostrově Lesbos a zeptal se, kdo chce zadarmo letět do Lucemburska, nikdo se nepřihlásil.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.