Na fenoménu Babiš by si filmaři mohli snadno vylámat zuby. Andreje Babiše přece všichni známe, nic před námi netajil, je průhledný jako sklo. Vydělal miliardy a pak se díky přímočarému marketingu stal místopředsedou vlády a jeho ekonomicko-politické hnutí ANOfert je dnes nejvlivnějším hráčem.

Populismus obyčejnosti a falešné poctivosti, machiavelistické postupy, jež počítají s postavou Vladaře (Šéfa), kterou lid potřebuje tak, až si ji najde. Co k tomuto prostému, trochu děsivému vyprávění o české současnosti dodat ve filmu?

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.