Tomu fascinujícímu kousku kovu se nelze neobdivovat. Je hladký a lesklý jako zrcadlo i rafinovaně vzorovaný s pomocí stovek, tisíců i milionů plátů kovu. Některé nože se vyrábějí třeba týden i déle. Většina drahého materiálu skončí v prachu dílny. Když se dílo podaří, rádi se s ním pochlubíte. Nebo ho jako vzácnost uložíte do trezoru.

Svět ručně vyráběných nožů hýří nekonečnými možnostmi - abstraktní vzory damascénské oceli, staré techniky původem z Indie, ultrahladký moderní titan v kombinaci s ebenovým dřevem, žirafí kostí, buvolím rohem či vzácnou mamutovinou. Co kus, to originál.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.