Po 20 letech, kdy jako šéf banky stál u zrodu hypoték v Česku, vidí teď Pavel Ševčík na trhu novou příležitost. Je přesvědčený, že nazrál čas na další velkou novinku, která se v některých zemích už delší dobu nabízí pod názvem zpětná nebo reverzní hypotéka.

Kvůli jejímu prosazení v Česku Ševčík spolu s bývalým kolegou Pavlem Hrubešem a dalšími dvěma společníky rozjíždí firmu Qwert.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Nová firma se chce podílet na spoluvytváření legislativních podmínek pro budoucí nabídku hypoték, známých v zahraničí jako zpětné nebo reverzní.
  • Za vznikem stojí Pavel Ševčík, který byl v letech 1995-1999 generálním ředitelem Českomoravské hypoteční banky.
  • Bude také nabízet poradenství a financování klientů, kteří mají problémy se splácením hypoték.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.