Trochu jako by se mu stýskalo. Pro náš oběd vybral italskou pizzerii Grosseto v pražském kancelářském komplexu Brumlovka, kde sídlil jako šéf Microsoftu. V americkém gigantu strávil dvaadvacet let a odcházel loni z pozice prezidenta pro Evropu.

"Grosseto byla moje jídelna. Tedy pokud jsem byl v Česku, což bylo zhruba jednou za týden," říká Jan Mühlfeit, oděn do červeného sportovního úboru. Obleků a košil si evidentně užil dost. Vypadá jako sportovní trenér, což není tak daleko od pravdy. Po odchodu z Microsoftu se vrhl mimo jiné na kariéru kouče a mentora, takže předává zásady a know-how, jež mu pomohly dosáhnout globálního úspěchu.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.